www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

Hozzáadva: 2017.06.13.
Hirdetés azonosító: 1159720

Műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, a kopó alkatrészek cseréje a gyártási hibák elkerülése érdekében
  • A termelés során felmerült szerszámhibák okának felderítése, javító intézkedések kezdeményezése, a rajzdokumentációk átnézése
  • A javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség, műszaki rajzolvasási ismeret

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + jelenléti bónusz + cafeteria + jutalom
  • Dinamikus csapat
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a +36 70 492 58 17-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest