www.cvonline.hu
Szerszámkarbantartó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1082201
lejárt

Esztergom környéki autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Berendezések, gyártóeszközök állagmegóvásának biztosítása
  • Présszerszám összeszerelése, előkészítése (termékrajz alapján)
  • Megmunkáló gépek kezelése (eszterga, síkköszörű, palástköszörű)
  • Acél és keményfém kivágó szerszámok karbantartása és javítása

Elvárások:

  • Szerszámkészítő szakmunkás végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Darukötözői – kezelői bizonyítvány, targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz, jelenléti jutalom
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Cafeteria csomag

Egyéb:

  • Több műszakos munkarend, esetenként hétvégi túlóra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.