www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1040232
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Feladatok:
  • Présüzemben (hideg, illetve meleg prés technológia) felmerülő szerszám problémák megoldása;
  • Javító, megelőző intézkedések végrehajtása;
  • Szerszámüzem rendjének kialakítása és fenntartása (5S);
  • A tervezett és előírt mennyiség legyártásához szükséges tárgyi eszközök működőképességének biztosítása;
  • Az elvégzett munka SAP-ban való rögzítése.

Elvárások:
  • Hegesztési ismeret;
  • MS Office, SAP ismerete;
  • Középfokú műszaki végzettség.

Munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC