www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1001893
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kisbéri partnercégünk fejlődő üzletágába keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok javítása, - karbantartása, - felújítása
  • Szerszámok előkészítése
  • Szerszámok állapotának ellenőrzése

Elvárások:

  • Fémipari / szerszámkészítői, - vagy géplakatos végzettség
  • Darukezelői, - targoncavezetői engedély
  • 2 műszak vállalása
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok (Erzsébet utalvány)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Vállalati buszok a 3 műszakos munkarendhez igazodva vagy gépkocsival történő bejárás támogatása

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.