www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 954522

Link megjelenítéseimages/editor/1371721386.jpg" border="0" alt="" />

Multinacionális gyártóvállalat megbízásából keresünk szakképzett és tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Progresszív lemezalakító présszerszámok (mélyhúzó, stancoló) karbantartása
  • A szerszám diagnosztizálása váratlan meghibásodás esetén, hibák gyors elhárítása
  • Szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása, használaton kívüli szerszámok konzerválása
  • Törött, kopott alkatrészek kiszerelése, legyártása vagy gyártatása, új alkatrészek beszerelése, a szerszám összeszerelése és tesztelése

ELVÁRÁSOK

  • Lemezalakító szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Két éves OKJ szerszámkészítő képzettség
  • Szerszámkészítő mestervizsga vagy releváns középfokú szakképesítés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • A vállalat által biztosított lakhatási lehetőség
  • Kedvező albérlet-támogatás
  • Multinacionális környezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Szolnok környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Lemezmegmunkálás), Szolnok környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678