www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 971900
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SZERSZÁMKARBANTARTÓ (AK)

Feladatok:
Fröccsöntő szerszámok javítása, módosítása, karbantartása

Elvárások:
  • Szerszámkészítő végzettség
  • Fröccsszerszámok karbantartásában, javításában szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Szerszámfűtési rendszerek ismerete és ezek javításában szerzett tapasztalat

Két műszakos beosztás: hétfő-péntek: 6:00-14:30/14:30-23:00

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Jelentkezzen online magyar nyelvű szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC