www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 915472
lejárt
Tech People FEJLÉC

Az immár 50 éves piacvezető múltra visszatekintő, amerikai tulajdonú, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Feladatok:

-  fröccsöntő szerszámok javítása, módosítása, karbantartása

Elvárások:

-  szerszámkészítő végzettség,
-  fröccsszerszámok karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat,
-  magabiztos műszaki rajzolvasási készség,
-  szerszámfűtési rendszerek ismerete és ezek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-  kihívásokkal teli, motiváló munkakörnyezetet,
-  szakmai tudással és teljesítménnyel arányos jövedelmet,
-  szakmai, és nyelvi továbbképzést,
-  lakóhelytől függően bejárási, vagy albérleti támogatást,
-  melegétkezési támogatást,
-  karácsonyi juttatást

Munkavégzés helye:

-  Esztergom

Tech People LÁBLÉC