www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÁS-TERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1079474

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az Eszköz-, Segédanyag- és Alkatrész készletek minimum – maximum szintjének a meghatározása és negyedévenkénti felülvizsgálata, a szerszámkarbantartói csoport bevonásával
  • Napi szintű egyeztetés a logisztikai osztállyal
  • Szerszám rendelkezésre állás nyomon követése az SAP-ban
  • SAP szerszámkarbantartói modul karbantartása
  • Nagy értékű készlet havi leltárának végrehajtása
  • A szerszámjavítási költségriportok készítése az üzemvezető felé
  • Heti-, Havi-, Éves megelőző karbantartási terv készítése,
  • Éves szerszámkarbantartási budget előkészítése az üzemvezető felé
  • Eszköz -, segédanyag- és alkatrész készlet nyilvántartása és a készletszint monitorozása a Kardex illetve ZLT rendszerekben
  • A szerszámjavítási költségek nyomon követése a Pénzügyi kimutatások alapján
  • A megrendelési igények nyomon követése
  • A megelőző Szerszámkarbantartás tervezése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Beszerzési tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Albérlet
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKARBANTARTÁS-TERVEZŐ, Komárom-Esztergom megye