www.cvonline.hu

Szerszámjavító

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Az alábbi munkakörben keresünk Budapesti partner cégünk számára,saját alkalmazásban történő teljes munkaidős foglalkoztatásban:

SZERSZÁMJAVÍTÓ

kollégát

Feladatok:

  • Termelés során illetve széria végén az öntőszerszámok teljes körű javítása, illetve karbantartása.

Elvárások:

  • Lakatos, szerszámkészítői végzettség
  • Legalább 2-3 éves termelés területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Vidéki dolgozóknak JÓ minőségű albérlet vagy albérlet támogatás, illetve céges támogatású MINŐSÉGI munkásszálló

További információk: Munkavégzés helye: Budapest XXI. Kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő