www.cvonline.hu

Szerszámgyártó-karbantartó (INTS/11/4)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk szerszámgyártó-karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Nyomásos alu (cink) öntőformák, stancoló szerszámok, megmunkáló gépek befogó készülékeinek összeépítése, javítása, karbantartása

Elvárásaink:

  • Szerszámkészítő szakképzettség
  • Szerszámkészítésben szerzett gyakorlat
  • Rajzolvasási képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye Borsod-Abauj Zemplen megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén