www.cvonline.hu

Szerszámgyártó-karbantartó (INTS/11/4)

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk

szerszámgyártó-karbantartó

munkatársat.

Feladatok:

  • Nyomásos alu (cink) öntőformák, stancoló szerszámok, megmunkáló gépek befogó készülékeinek összeépítése, javítása, karbantartása

Elvárásaink:

  • Szerszámkészítő szakképzettség
  • Szerszámkészítésben szerzett gyakorlat
  • Rajzolvasási képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő