www.cvonline.hu

Szerszámgyártási részlegvezető

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

 A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok. Cégünk három fő termékcsoportban tevékenykedik: szépségápolás, ipari és egészségügyi megoldások.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a terméktervezés, szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • szerszámgyártás gépi megmunkálásának területi vezetése
  • gyártás ütemezése és technológia felügyelete
  • területhez tartozó létszám irányítása (30 fő)
  • költségcsökkentési lehetőségek felmérése, végrehajtása
  • kapacitás számítása és tervezése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség vagy technikusi végzettség
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • angol vagy német nyelv folyékony, magabiztos ismerete
  • CAM, CAD felhasználói szintű ismerete
  • általános technológia ismeretek (CNC-marás, szikraforgácsolás, rajzolvasás stb.)
  • projekt és vevő központú szemléletmód

 Előny:

  • autóipariban szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Lean gyakorlati ismerete: 5S, FMEA, 8D

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:  Ajka - Veszprém megye

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott

e-mail címre, feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót.