www.cvonline.hu

Szerszámfelfogó lakatos

  • A hirdetés 563 napja lejárt

Az alábbi munkakörben keresünk Budapesti partner cégünk számára,saját alkalmazásban történő teljes munkaidős foglalkoztatásban:

kollégát

Feladatok

  • Öntőgépeknél szerszámcserék gyors, szakszerű és biztonságos elvégzése
  • Stancoló szerszámok cseréje, karbantartása, javítása
  • Próbagyártás elvégzése
  • Szerszámok kisebb javítása

Elvárások

  • Lakatos végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Abszolút versenyképes jövedelem és prémium rendszer
  • Cafeteria jutatások, egészségpénztári hozzájárulás
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Vidéki dolgozóknak JÓ minőségű albérlet vagy albérlet támogatás, illetve céges támogatású MINŐSÉGI munkásszálló (ez kizárólag csak a céges dolgozók számára lett kialakítva)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő