www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZERSZÁMFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(HF 10-6969)

pozícióba.

Feladat

  • Sajtolószerszámok termelésre való alkalmasságának biztosítása,
  • A szerszámkarbantartók munkájának szakmai támogatása,
  • A karbantartáshoz szükséges alkatrészek beszerzése,
  • Javító, fejlesztő akciótervek készítése,
  • Annak ellenőrzése, hogy a szerszám a rajznak megfelelő termék sorozatgyártására alkalmas

Elvárások

  • Szerszámkészítésben, tervezésben, fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6969” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér