www.cvonline.hu

SZERSZÁMFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1098732

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

Feladatok

  • Megelőző karbantartás fejlesztésének koordinálása
  • Folyamat szintű technológia fejlesztés, szerszámpróbák koordinálása
  • A meglévő és NPI szerszámok 3D adatbázis fejlesztés vezetése
  • Szerszám optimalizáláshoz és fejlesztéshez tartozó akciók felkövetése (PDCA) napi szinten
  • Szerszámok karbantartásának optimalizálása és szerszámkarbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése, beosztottak által
  • Szerszámvédelem fejlesztése
  • Tervezi és ellenőrzi a szabadságolást a csoportjában, beosztottai szakmai fejlődésének a biztosítása
  • Szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése
  • A minőségi és hatékonysági célok megismertetése a munkatársaival
  • A saját és munkatársai munkamódszereinek folyamatos fejlesztése
  • Új szerszámok átvétele

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Lemezalakítási és szerszámkészítői tapasztalat
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Képesség csapatmunkára
  • Döntés- és konfliktuskezelési képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678