www.cvonline.hu

Szerszámbemérő gépkezelő LPD

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata.
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Termelési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerszámbeméréssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Szerszámok utasítás szerinti cseréje, beállítása, ellenőrzése, bemérése.
  • A beérkező kopott szerszámok prioritás mérlegelése melletti cseréje, szerszámbemérési utasításnak megfelelő bemérése.

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Szerszámok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés