www.cvonline.hu

Szerszámbeállító

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 807155

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk Szerszámbeállító munkatársat.

Feladatok:
  • CNC gépek szerszámainak összeszerelése, gépek felszerszámozása, szerszámok beállítása,
  • próbagyártások során mintadarabok elkészítése, beállítások tesztelése,
  • művelettervek és műszaki rajzok ellenőrzése,
  • gyártás ellenőrzése, korrekciók elvégzése és hibák javítása,
  • közreműködés a CNC gépek és szerszámok karbantartásában,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele.
Elvárások:
  • CNC forgácsolói végzettség (eszterga/maró),
  • forgácsoló gépek kezelésben, beállításban való jártasság,
  • szerszám beállítói- vagy szerszám készítői ismeret
  • műszaki rajz olvasásának készsége, mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret, precíz munkavégzés, megbízhatóság.
Előny:
  • CNC programozói ismeretek,
  • német vagy angol nyelvtudás,
  • járműipari tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • továbbképzések,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: három műszakos munkarendben
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KSZB-001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió