www.cvonline.hu

Szerszámbeállító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.20.
Hirdetés azonosító: 1045000

Pest megyében működő partnercégünk Szerszám-, készülékbeállítót keres saját üzemébe.

Feladatok:

Szerszámok beállítása, összeszerelése, bemérése, gépre
történő eljuttatása
A szerszámok tervszerű karbantartásának elvégzése,
élettartamok figyelése
Forgácsoló befogókészülékek felügyelete, előkészítése a
gyártásnak és szükség szerinti karbantartása

Elvárások:

Szerszámkészítő szakmunkás vagy technikus
végzettség
Eszterga, hagyományos marógép, hagyományos
köszörűgép kezelési és technológiai ismerete
(klasszikus szerszámkészítő műveletek)
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos műszakrend vállalása
Mobilitás – delegáció vállalása

Amit kínálunk:

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a