www.cvonline.hu

SZERSZÁM RAKTÁROS

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

Raktározási területre keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, szakszerű betárolása, mennyiségi ellenőrzése;
  • raktári készletek mozgatása és könyvelése;
  • megfelelő segédanyagok biztosítása a dolgozók részére, szükség esetén ezek pótlásának, javításának, rendelésének bonyolítása;
  • kötelező bevizsgálások követése;
  • dolgozók részére megfelelő szerszám biztosítása, ezek megrendelésének lebonyolítása;
  • a munkaterület tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki rajz ismerete,
  • anyagmozgatási, szerszámraktározási gyakorlat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, valamely vállalatirányítási program ismerete előny,
  • megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség.
  • targoncavezetői engedély előny,

Munkavégzés helye:

  • Kistokaj

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő