www.cvonline.hu

SZERSZÁM PROJEKT MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 959061

Link megjelenítéseimages/editor/1322952077.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Komárom-Esztergom megyében található üzemül számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Új termékek árajánlatadásához támogatás nyújtása, árajánlatkérések gyártóeszközökre, szerszámokra
  • Gép-, és szerszám-specifikációk készítése, ezek egyeztetése beszállítókkal
  • Gépek és szerszámok legyártásának felügyelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a termék tervezőjével és sales csapattal az új termék bevezetése során
  • Új termék elfogadtatásának koordinálása, a minőségirányítási team bevonásával
  • Kapcsolattartás a laborral a bemérésekkel és különböző PV tesztekkel kapcsolatban
  • Kapcsolattartás az Product Development (termék tervező és fejlesztő csoport) teammel(bel -és külföld)
  • Új gyártástechnológiák felvétele
  • Gyártási, átszerelési utasítások készítése
  • Meglévő és új szerszámok fejlesztése az itt szerzett tapasztalatok alapján
  • Új termékek átadása a termelés részére, ezek oktatása
  • Az átadott új eszköz , berendezés, technológia életútjának követése
  • Nyomon követés ,tapasztalatok gyűjtése és ezek alapján a tanulságok, következtetések levonása ezeknek jövőben történő felhasználása
  • Szoros együttműködés az átvevő oldalon a folyamat ,-és minőségbiztosítási mérnökökkel ,ezen személyek oktatása ismeretanyag átadása
  • Karbantartási ajánlások megfogalmazása,a karbantartó team támogatására. Fröccsöntési folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Folyamatjellemzők ,folyamatparaméterek meghatározása és rögzítése
  • Költségelemzések készítése, összeállítása
  • Gépek ,berendezések üzembe helyezésének irányítása, dokumentálása
  • Bemintázás elvégzése,mérnöki minta elkészítése
  • Próbagyártás szervezése, bonyolítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • NX program ismerete előnynek számít
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői tudás
  • Szerszámgyártási és tervezési folyamatok ismerete
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Fröccsöntési tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁM PROJEKT MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678