www.cvonline.hu

Szerszám Projekt Mérnök AT07

  • A hirdetés 94 napja lejárt

Feladatok

  • Új termékek árajánlatadásához támogatás nyújtása, árajánlatkérések gyártóeszközökre, szerszámokra;

  • Gép-, és szerszám-specifikációk készítése, ezek egyeztetése beszállítókkal, ezek alapján árajánlatkérések;

  • Gépek és szerszámok legyártásának felügyelése. Beszállító terveinek átvizsgálása, hogy az mindenben a cégünk érdekeit szolgálja. Beszállító minden kérdésére válaszolni. Beszállítót kontroll alatt tartani, hogy minden munkafázis időben megtörténik. Szükség esetén kiutazni a beszállító telephelyére, hogy a gépet, szerszámot megvizsgálja, előzetesen átvegye;

  • Folyamatos kapcsolattartás a termék tervezőjével és sales csapattal az új termék bevezetése során;

  • Új termék elfogadtatásának koordinálása, a minőségirányítási team bevonásával;

  • Kapcsolattartás a laborral a bemérésekkel és különböző PV tesztekkel kapcsolatban;

  • Kapcsolattartás az Product Development (termék tervező és fejlesztő csoport) teammel(bel -és külföld);

  • Új gyártástechnológiák felvétele;

  • Gyártási, átszerelési utasítások készítése;

  • Meglévő és új szerszámok fejlesztése az itt szerzett tapasztalatok alapján;

  • Új termékek átadása a termelés részére, ezek oktatása;

  • Az átadott új eszköz , berendezés, technológia életútjának követése;

  • Nyomon követés ,tapasztalatok gyűjtése és ezek alapján a tanulságok, következtetések levonása ezeknek jövőben történő felhasználása;

  • Szoros együttműködés az átvevő oldalon a folyamat ,-és minőségbiztosítási mérnökökkel ,ezen személyek oktatása ismeretanyag átadása;

  • Karbantartási ajánlások megfogalmazása,a karbantartó team támogatására. Fröccsöntési folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése;

  • Folyamatjellemzők ,folyamatparaméterek meghatározása és rögzítése;

  • Költségelemzések készítése, összeállítása;

  • Gépek ,berendezések  üzembe helyezésének irányítása, dokumentálása;

  • Bemintázás elvégzése,mérnöki minta elkészítése;

  • Próbagyártás szervezése, bonyolítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

  • NX program ismerete előnynek számít;

  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői tudás;

  • Szerszámgyártási és tervezési folyamatok ismerete;

  • Projektvezetési gyakorlat;

  • Fröccsöntési  tapasztalat.