www.cvonline.hu

SZERSZÁM KARBANTARTÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 952403

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége a 2015-ben induló új üzletéhez keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Hidegalakító /kivágó, lyukasztó, hajlító/ szerszámok javítása, módosítások kezelése
  • Szerszámok karbantartási feladatainak végrehajtása és koordinálása
  • Hibaok feltárása, analizálási feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Szerkezetlakatos vagy gépi forgácsoló végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat az adott vagy hasonló területen
  • Szerszámkészítési alaptechnológiák ismerete, s ezek alkalmazása
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Fröccsöntő és hidegalakító szerszámok javításában, módosítások kezelésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló alkalmazott technológiákban való jártasság,
  • Szerszámgépek / köszörű, marógép, eszterga / kezelésében jártasság
  • Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.