Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SZERSZÁM KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.-SZERSZÁM KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ
Hozzáadva 2012.05.14.
Hirdetés azonosító: 402793
lejárt

Megbízónk jelentős multinacionális gyártóvállalat, amely az autóipar, építőipar, gépipar és az energetikai számára szállít fém alapanyagot és tovább feldolgozott félkész termékeket. Gyorsan fejlődő feldolgozási üzletága számára keresünk szakembert az alábbi feladatkörbe:

FELADATOK
- Szerszámok beállítása, karbantartása
- Javaslatok a szerszám élettartam növelésére, kihozatal javítására, szerszám csere
  és beállítási idő rövidítésére
- Szabványosítás kezdeményezése a szerszámok és alkatrészeik vonatkozásában,
  műszaki irányelvek, normák lefektetése
- Együttműködés a szerszámtervezéssel új termék indítása esetén
- Új szerszámok próbaüzemelése, korrekciója- 8 fő szerszámbeállító, karbantartó
  szakmai irányítása.

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú egyetemi/főiskolai diploma, ideálisan gépész-, kohó- vagy anyagmérnök
  végzettség, fémfeldolgozási/hidegalakítási szakirány
- Több éves szakmai tapasztalat hidegalakítás és szerszám karbantartás területén
- Tapasztalat szerszámkarbantartók, szerszámbeállítók munkájának szervezésében,
  irányításában

ELŐNYT JELENT
- Angol nyelvtudás szóban és írásban
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Multikulturális környezetben szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Átfogó javadalmazási csomag
- Szakmai és szervezeti fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Szerszám karbantartási csoportvezető, Székesfehérvár

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Pápay Miklós
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-277-0221
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése