www.cvonline.hu

Szerszám eszköz ellenőr - megváltozott munkaképességűeknek

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 789698
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A szerszámkiadó automatában lévő termékek kezelése, kiadása
  • A szerszámkiadó automata rendeltetésszerű és előírásoknak megfelelő üzemeltetése
  • A használt szerszámok gyűjtése a felvett szerszámok helyébe
  • Gépbeállítókkal napi kapcsolattartás
  • A használt szerszámok válogatása (élezendő - nem élezendő)
  • Élezendő szerszámok típusok szerinti csoportosítása
  • Termelési, logisztikai és karbantartási osztállyal való kommunikáció

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  •  Hasonló területen szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret (MS Office)
  • Jó állóképesség
  • Műszaki érzék
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Megváltozott munkaképességről szóló igazolás

Előnyt jelent:

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség