www.cvonline.hu

Szerszám beszerző

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • Beszállítói kapcsolattartás, ártárgyalások végrehajtása
  • Beszállítói megrendelések kiadása, alapanyag lekötések, határidők betartása és betartatása
  • Vállalatirányítási rendszer (Foss) használata
  • Szállítói számlák igazolása
  • Beszállító szerződések és azok mellékleteinek előkészítése, rendszeres felülvizsgálata
  • Készletszint felügyelet, a készlet célértéken belül tartása
  • Jelentések készítése

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Aszalós Adrienn - Toborzási munkatárs
5900 Orosháza, Csorvási út 27.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő