www.cvonline.hu

Szerkezetlakatos

  • A hirdetés 506 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég nyírbátori partnercége részére új munkatársakat keres a következő pozíciókba:

Szerkezetlakatos, NC esztergályos

(MIS216)

Főbb feladatok, munkák:

  • szerkezeti elemek darabolása, lemezhajlítás, méretre vágás

  • NC esztergagépek kezelése, programozása, beállítása

  • acél és fémszerkezetek gyártása, összeszerelése szakrajz alapján

  • alkatrészek megmunkálása, minőségi ellenőrzése

  • biztonságtechnikai irányelvek betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség

  • NC/CNC vezérlésű gépek ismerete

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

  • tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési készség

  • jó kézügyesség

  • csapatszellem

  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • útiköltség térítés

  • versenyképes jövedelem

Munkarend:

  • 1 műszak

Előny:

  • azonnali kezdés

  • gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Nyírbátor, Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 20/588-9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014