www.cvonline.hu

Szerkezetlakatos

  • A hirdetés 81 napja lejárt

Dinamikus fejlődő cég debreceni telephelyére keres most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártásba kiadott hegesztett vázak, vázrészek rajz szerinti összeállítása
  • Darabolt alkatrészek, rajz szerinti összeállítása fúrása
  • Hegesztési varrat gyök kialakítások készítése
  • A hegesztett szerkezetek feszültségmentesítése a vibrációs feszültségmentesítő berendezéssel
  • Hegesztett elő-gyártmányok csiszolása
  • A ledarabolt és az előkészített munkadarabok méreteinek rajz szerinti ellenőrzése
  • Általános lakatos munkák

Elvárások

  • Szakirányú (fémipari) szakmunkás végzettség
  • Acélszerkezet gyártásban szerzett 2–3 éves gyakorlat
  • Emelőgép kezelői engedély
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Egyéb információk

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Szerkezetlakatos" megjelöléssel.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő