Szerkezetlakatos (mobiltornyok) - Németország, március 3-i kezdéssel

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 761446
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Német megbízónk részére nagy magasságban dolgozni képes, németül beszélő szerkezetlakatosokat keresünk Németországba, március 3-i kezdéssel.

Feladatkör, felelősségek:    • Mobiltornyok felállítása és karbantartása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Szakmai végzettség lakatos vagy mechanikus területen

• Nagy magasságban történő dolgozásra való alkalmasság

• Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

• Utazási hajlandóság Németország területén

• Megbízhatóság, pontosság

Előny:

• Mobilantennák szerelésében szerzett tapasztalat

• Jogosítvány

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk ipari ügyfélkörrel rendelkező munkaerő kölcsönző cég Németországban, amely több telephellyel is működik. Partnercégünk sikeresen kölcsönöz munkaerőt villamossági és fémipari területekre.

Egyéb:    A munkavégzés helye:

• Stuttgart, München, Frankfurt am Main, Koblenz, Hamburg, Köln, illetve egész Németország területe

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 40 órás munkahét

• Határozatlan idejű munkaszerződés

• Munkabér: a németországi adózási szabályok szerint

• Hozzájárulás a szállásköltséghez (Auslöse): 28-40 EUR/munkanap (szabadnapokra 12 EUR/nap)

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.