www.cvonline.hu

Szerkezetlakatos - fémgyártás, Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 708045
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szerkezetlakatosokat fémgyártás területén.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Acélkonstrukciók összetűzése és hegesztése 12 mm-ig,

• Vékonylemezek hegesztése MIG/MAG technikával 3 mm-ig,

• Munkavégzés rajz alapján

• Hegesztőgép beállítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakirányú végzettség vagy

• Más fémipari végzettség gépipari tapasztalattal

• Min. 1-2 éves szakmai tapasztalat

• Pontosság, önálló munkavégzés

• B kategóriás jogosítvány kívánatos

• Társalgási szintű német nyelvtudás

• A jelentkezéshez fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy közepes méretű gépipari vállalat.

Megbízónk hosszú távú foglalkoztatásban érdekelt, és lehetőséget teremt egy határozatlan idejű munkaszerződésre való áttérésre.

Egyéb:    Munkavégzés helye:

• Laupheim, Baden-Württemberg

• Biberach an der Riß, Baden-Württemberg

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 40 órás munkahét

• Részben több műszak és túlóra szükséges lehet, időkompenzációval

• Munkabér: tapasztalattól függően 13 eurótól, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.