www.cvonline.hu

Szerkezetakatos szakember-Ausztria

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1009818

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Magas és mélyépítés, alagútépítés
  • Tartószerkezet előkészítése, felépítése

Elvárások:
  • Szerkezetlakatos végzettséget igazoló bizonyítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német/angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Fizikai állóképesség

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított szállás
  • Minimum havi nettó 2300 euró
  • Munkaidő: 2 vagy 3 műszak
  • Munkakezdés: 2016 áprilisától
  • Munkavégzés helye: Tirol környéke
  • Munkaruházat biztosítása

Előnyök:
  • Utazási hajlandóság

Nyelv:
  • Német
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld