www.cvonline.hu

Szerkezet vagy géplakatos

  • A hirdetés 1046 napja lejárt

Cégbemutatkozás:

Dinamikusan növekvő cégünk, a GD Gép és Daru Kft. rakodástechnikai és emelőgépek gyártásával, telepítésével szervizelésével foglalkozik, belföldön és külföldön.

Célunk, hogy munkatársaink szaktudásával és kreativitásával tevékenyen hozzájáruljunk a magyarországi és európai vállalkozások logisztikai és anyagmozgatási tevékenységének fejlődéséhez. Magas színvonalú és versenyképes termékeink folyamatos fejlesztésével törekszünk az anyagmozgatási folyamatok hatékonyabbá és biztonságosabbá tételére, ill. a felhasználói igényekhez való alkalmazkodásra. Értékrendünket, belső normarendszerünket az elkötelezettség és a felelősségérzet határozza meg a működés külső és belső érintettjeinek irányába.

A GD Gép és Daru Kft. hegeszteni tudó munkatársakat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Szerkezet vagy géplakatos.

Feladat:

Rakodástechnikai és emelőgépek telepítése, karbantartása, meghibásodott berendezések javítása.

Követelmények:

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • műszaki rajz ismerete
  • gépgyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Országos, esetenként külföld.

A munkafelvétel minden reggel a cég budapesti központjában történik.

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • B-kategóriás vezetői engedély
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • saját gépkocsi és francia nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés

Cégünk székhelye:

1119 Budapest, Kelenvölgyi határsor 5.

Web: Link megjelenítése

Fényképes szakmai önéletrajzokat a fizetésigény megjelölésével a lenti email címre várunk.