www.cvonline.hu

Szerkezet lakatos

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Dunaújvárosi székhelyű cég keres Rajzról önállóan dolgozni tudó

szerkezet lakatos

szakmunkásokat.

Elvárások:
Előfeltétel a lakatos rajz értelmezése,önálló rajzról történő munkavégzés.

  • Dolgozni akarás.
  • Józan életmód.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása,két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig,mi volt ott a feladata?
Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő