www.cvonline.hu

Szerkezet lakatos és CNC gépkezelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

23 éves családi vállalkozásunk elsősorban rozsdamentes lemezmegmunkálás területén ténykedik. Jelenlegi csapatunkba keresünk agilis, szakmailag tapasztalt munkaerőt.

Elsődleges feladatok - szerkezetlakatos munkák:

  • műszaki rajz alapján lemez és fémszerkezetek komplett összeállítása!
  • lemezszabás, hajlítás, stancolás és egyéb műveletek – CNC gépekkel
  • gépek kezelése - lemezformáló gépek, fúró, maró, csiszológépek, kézi gépek
  • zártszelvények, csövek darabolásának a kiosztása/vágások tervezése
  • lemezszabások tervezése - terítékszámítás, minden téren, nem csak lemez tekintetében
  • fúrás, marás, furatok előkészítése

Másodlagos/opcionális feladatok:

  • Awi hegesztés és/vagy hagyományos esztergálás

Emberi tulajdonságok, amiket keresünk:

  • csapatjátékos személyiség
  • előrelátó, globálisan gondolkodik - a későbbi munkafolyamatokat elősegíti, előregondolja
  • rendszerető
  • munkaszerető
  • optimista beállítottságú
  • felsőbb utasításokat elfogadja

Munkavégzés helye: Üllő
Munkaidő: 8 óra
Kezdés: Azonnal

Kezdő fizetés: 1000Ft/óra, szaktudástól függően

Jelentkezéseket várjuk, bérigény megjelöléssel az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a +36 29 320 599 telefonszámon.

Munkavégzés helye Üllő
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Üllő