www.cvonline.hu

Szerkesztő - újságíró

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1191985

Ha érdekelnek a gazdasági, pénzügyi folyamatok, szereted a kihívásokat, kreatív vagy és nyitott, akkor jelentkezz hozzánk! A TőzsdeFórum online újság az alábbi munkakörben keres új munkatársat:
Feladatok:

  • A portál szerkesztése
  • Tartalomgyártás
  • A weboldalhoz tartozó socialmedia felületek napi karbantartása, frissítése
  • Képszerkesztés

Elvárások:
  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Íráskészség és helyesírás
  • Magabiztos számítógép-használat (videós programok, Word, Excel, képszerkesztő programok)
  • Alapismeretek Bitcoin és egyéb kriptovaluták terén
  • Gyors és önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Pontosság, problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kapcsolatépítési lehetőség
  • Színes közösségi tér

Előnyök:
  • Újságírói gyakorlat (esetleg tőzsdei-gazdasági témában)
  • Online szerkesztőségben szerzett tapasztalat
  • Publikációs múlt
  • Gazdasági végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a megadott e-mail címre!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, illetve távmunka alkalomszerűen