www.cvonline.hu
Szériagyártási üzemrész vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1079418
lejárt

Mátészalkai multinacionális gyártó partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termeléi folyamatok összehangolása és irányítása a gyártási tervek alapján
  • Termelési kapacitások gazdaságos működtetése, folyamatok optimalizálása és fejlesztése
  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Operatív dolgozók irányítása a műszakvezetőkön keresztül
  • A munkavállalók kiválasztása, értékelése, motiválása, az előírások betartatása
  • Költségcsökkentő és minőségjavító intézkedések és eljárások bevezetése
  • Részvétel a Budget tervezésben
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök végzettség
  • Minimum 4-5 éves, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Termelésvezetés és folyamatfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Lean filozófia ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Windows, ERP)
  • Kimagasló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság
  • Csapatszellem, lelkes, kezdeményező, támogató és rugalmas hozzáállás
  • Jó kommunikációs készségek

Előny:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Optikai elemek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.