www.cvonline.hu

Szériagyártási üzemrész vezető

  • A hirdetés 356 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Hogy erősítsünk termelési csapatunkat a szemüveglencse üzemrészben, a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • A termelés folyamatainak összehangolása és irányítása a gyártási tervek alapján
  • Termelési kapacitások gazdaságos működtetése, folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Operatív dolgozók irányítása műszakvezetőkön keresztül
  • A munkavállalók kiválasztása, értékelése, motiválása, előírások betartatása
  • Költségcsökkentő és minőségjavító intézkedések és eljárások bevezetése a termelésbe
  • Részvétel a Budget tervezésben
  • Együttműködés a gyártástervezéssel, a karbantartással, minőségüggyel

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök végzettség (előny a gépészmérnöki diploma),
  • Min. 4-5 év, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat (optikai elemek gyártásában szer-zett tapasztalat előnyt jelent)
  • Termelésvezetési, folyamatfejlesztési  és kimagasló problémamegoldó készségek
  • LEAN vállalatszervezési rendszer filozófiájának ismerete, támogatása, képviselete
  • Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Windows, Office, ERP)
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság
  • Csapatszellem, lelkes, kezdeményező, támogató és rugalmas hozzáállás
  • Jó kommunikációs készségek.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és multinacionális vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol