www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 921727
lejárt

Karrier az Audinál

Szériafelfutás támogató fejlesztőmérnök a járműkarosszéria területén - Járműfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

A Győrben és Pozsonyban gyártott járművek széria felfutásának műszaki támogatása:

#Rendszeresen részt vesz a speciális jármű grémiumokon (Anlaufteam-, Teiletisch-, Problemblattrunde és Meisterbockgespräch).

#A győri és pozsonyi termelési és minőségbiztosítási területekkel együttműködve megbeszéli és elemzi a felmerülő problémákat és műszaki megoldásokat dolgoz ki.

#A műszaki megoldásokat egyezteti az AUDI AG jármű karosszéria részlegével.

#Ezenkívül a győri és pozsonyi termelési és beszerzési területekkel együttműködve elvégzi a műszaki változtatások pénzügyi értékelését.

#Feladata továbbá a változtatások lebonyolításának kezdeményezése az AVON rendszerben (széria változások és eltérési engedélyek).

#Támogatja a helyi beszállítókat Győrben és Pozsonyban.

Elvárások

  • Gépészmérnök, járműmérnök, műanyagtechnika vagy hasonló szakirányű felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol és német nyelvismeret
  • Alapos tudás a konstrukció és a fejlesztés, legjobb esetben a jármű karosszéria illetve a jármű belső kialakítás területén
  • További gyártási, gyártástervezési, minőségbiztosítási és/vagy logisztikai tapasztalat előnyt jelent
  • Magasfokú személyes elkötelezettség, jó együttműködő és kommunikációs készség
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz,valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6072

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019