www.cvonline.hu

SZÉRIABESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1002848

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Készletszintek minimális, illetve tervezett szinten tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb területen szerzett széria-beszerzési tapasztalat
  • Más idegennyelv ismerete (német, francia)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZÉRIABESZERZŐ, Komárom-Esztergom megye