www.cvonline.hu

Szerelőüzemi gépbeállító

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft az alábbi munkatársat keresi.

Feladatok:

  • Ipari elektromos csatlakozó alkatrészek előszerelő automata és félautomata berendezések:
    • Beállítása és üzemeltetése
    • Rendszeres megelőző karbantartása
    • Gyártás során felmerülő fennakadások és problémák elhárítása
    • Minőség biztosítása
  • Az alkatrészek előkészítése, beállítási darabok mérése dokumentálása, termeléssel kapcsolatos dokumentáció végrehajtása
  • Szerelő eszközök dokumentációjának karbantartása
  • Gyártási technológia és folyamat előírások betartása gyártási dokumentáció alapján
  • Sérült vagy elhasználódott eszközök pótlása (ügyintézés nyomon követése)
  • Félautomata gépeken dolgozó operátorok munkájának támogatása
  • Gyártási tapasztalatok megfelelő visszajelzése a mérnökség felé támogatva a folyamatoptimalizálást és gyártási dokumentáció pontosítását. (Minőségi előírások, ciklusidő, stb)
  • Gyártóeszköz dokumentációjának karbantartása

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Automata gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Pneumatika, megfogók, rezgő adagolók, kamerás ellenőrzés, körasztalos mozgatás, PC-s adatgyűjtő rendszer, stb.)
  • Precíz, alapos, következetes munkavégzés
  • Kis méretű alkatrészek szerelésében és/vagy festésében szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Automata gépekkel végzett szerelésben szerzett tapasztalat
  • Finommechanikai műszerészi tapasztalat, gyakorlat
  • Ultrahangos hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Kamerás ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Festékszalagos és tamponálással végrehajtott jelölésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (QAD, SAP, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
  • Oktatások
  • Fiatal dinamikus csapat

  • E-mailben: lásd alább
  • Telefonon: +36-1-421-4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia