www.cvonline.hu

Szerelősori Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég 4 műszakos munkarendben

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • A műanyag hegesztő gépek és szerelő berendezések, gyártósorok karbantartása és javítása
  • Elektromos javítások, hibaelhárítások elvégzése, a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • Elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása IT rendszerben
  • Gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, a biztonságos és folyamatos működés biztosítása
  • Együttműködés a gépek, berendezések beüzemelésénél, telepítésénél
  • Referencia vizsgálatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Követelmények:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • (elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási, műszerész)
  • Gyártásban szerzett karbantartói tapasztalat, minimum 5 éves
  • Pneumatikus ismeretek
  • 4 műszakos/ 12 órás munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyök:

  • PLC programozói ismeretek
  • Szenzorok, kamerák, csavarozó készülékek beállításában és javításában szerzett tapasztalat
  • műanyagipari hegesztési technológiák ismerete
  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő