www.cvonline.hu

SZERELŐK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 785531

Link megjelenítéseimages/editor/1364472022.jpg" border="0" width="250" />

Megbízónk egy külföldi tulajdonú nagy múltú járműipari vállalat, amely élenjár a profiljába tartozó jármű részegységek fejlesztésében és gyártásában. Számára keresünk a bővülő gyártáshoz szakembereket az alábbi pozícióba:

SZERELŐK

FELADATOK

  • Jármű, részegységek, modulok komplett összeszerelése
  • Az összeszerelt modulok mérése, ellenőrzése
  • Szerelési technológiák betartása
  • Szerszámok és mérőeszközök kezelése és karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • Jármű és gépszerelői vagy elektromos szakirányú végzettség
  • 3 műszakos munkavégzés
  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, műszaki rajz olvasási készség (az interjún tesztelik)
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési jegy, utazási támogatás
  • 6 hónap elteltével Cafeteria, prémium, 13. havi fizetés, szabadság zsebpénz
  • Hosszútávú, stabil munkahely

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERELŐK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése