www.cvonline.hu

SZERELŐGÉP BEÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 742 napja lejárt

XXIII. kerületben lévő német tulajdonú, több országban termelő, orvosi-, gyógyászati műanyag termékeket gyártó cég több műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra kollégát keres:

Feladatok:

  • Szerelőgépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása, műszaki felügyelete,
  • Szerszámcserék, átállások lebonyolítása
  • Meghibásodás esetén kisebb hibaelhárítások elvégzése,
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel

Amennyiben Ön rendelkezik:

  • Középfokú műszaki végzettséggel / minimum 1 éves gépbeállításban szerzett tapasztalattal
  • Műszaki affinitással,
  • Megbízható és felelősségteljes,
  • Szeret és tud csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés
  • Cafeteria rendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, kulturált munkakörülmények

Amennyiben a fentiek elnyerték tetszését, juttassa el szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő