www.cvonline.hu

Szerelőcsoport vezető

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.09.21.
Hirdetés azonosító: 772147

Megbízónk a világ egyik vezetõ vállalata a villamos ipar területén, villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva.

A vállalat szigetszentmiklósi Regionális Elosztóközpontjába keresünk munkatársat Szerelőcsoport vezetői munkakörbe.

Az új munkatárs legfőbb feladata a 35 fős szerelőcsapat napi munkájának irányítása, a munkafolyamatok tervezése és az eredmények prezentálása.

Feladatok:

- Kis- és középfeszültségű szerelési munkálatok vezetése
- A szerelők, tesztelők, csomagolók és adminisztrátorok irányítása a műszakvezetőkkel együttműködve
- A napi termelés tervezése, felügyelete és támogatása
- Rövid és középtávú kapacitástervezés, a munkaerő kiválasztása, felvétele és folyamatos képzése
- Munkabiztonságra, 5S-re vonatkozó utasítások betartatása, folyamatos felügyelete
- A minőségi, kiszállítás pontossági és produktivitási célértékek elérésének biztosítása együttműködve az érintett társosztályokkal
- A vezetőség tájékoztatása az elért eredményekről, munkafolyamatokról
- Részvétel rendszeres nemzetközi telefonkonferenciákon, a hazai csapat képviselete

Elvárások:

- Minimum 5 éves tapasztalat termelésirányításban (20-30 fős csoport)
- Elektronikai szakirányú (technikusi) végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Határozott, talpraesett személyiség, nagyfokú önállóság
- Rugalmasság, kiváló problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs és vezetői készségek

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Profi, munkakörnyezet, nemzetközi csapat, magas színvonalú termékek
- Versenyképes javadalmazás
- Normál munkarend
- Céges autóbusz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a