www.cvonline.hu

Szerelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.12.16.
Hirdetés azonosító: 993642

Szerelő

Műszaki végzettséggel rendelkező pályakezdő vagy? Tudsz forrasztani, de nem tudod hol hasznosítani a tudásodat? Szívesen dolgozol apró alkatrészekkel? Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

- Orvosi berendezések, labor automata berendezések szerelése
- Készülék és modul szintű élesztés, tesztelés, hibakeresés
- Készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása

Elvárások:

- Szakirányú végzettség vagy több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása
- Forrasztási alapismeretek megléte
- Gyakorlat kábelezésben

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Barátságos munkakörnyezet
- Stabil munkahely
- Szakmai fejlődés, kihívások

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján