www.cvonline.hu

Szerelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.
Hirdetés azonosító: 989932

Szerelő

Pozíció leírása / Job description

Partnercégünk, egy orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat számára keresünk munkatársakat Mechanikai szerelő pozícióba azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- Orvosi berendezések, labor automata berendezések szerelése
- Készülék és modul szintű élesztés, tesztelés, hibakeresés
- Készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása

Elvárások:

- Szakirányú végzettség (mechanikai műszerész), vagy több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
- Forrasztási alapismeretek megléte
- Gyakorlat kábelezésben

Amit kínálunk:

- Barátságos munkakörnyezet
- Stabil munkahely
- Szakmai fejlődés, kihívások

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a