www.cvonline.hu

Szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 947294

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerelő

Feladatok:
  • Gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése,
  • Gépek rendeltetésszerű használata,
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (szakmunkás előny),
  • Gyártósori tapasztalat,
  • Több műszak vállalása,
  • Jó fizikum, terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet,
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet,
  • Jó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakos munkavégzés.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény, illetve referencia kód megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vác