www.cvonline.hu

Szerelő

  • Company_icon FÖRDERBAND-GT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, Vecsés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

A Förderband - GT Kft. szállítószalagok üzemeltetését, javítását, azok kiegészítő berendezéseinek karbantartását valamint egyedi, speciális gépek szerelését végzi az ország egész területén.

Betanítással kollégákat keresünk szállítószalagok szereléséhez.

Feladatok:

Változó, az egész országra kiterjedő különböző munkaterületeken a szállítószalagok és egyéb kiegészítőik javítása, szerelése, karbantartása. A szerelési feladatok szintén változatosak, magába foglalják a hevederekhez fűződő gumis munkákat, és a berendezések egyéb javításait. Gyakran végzünk lakatos és gépészeti szereléseket, emellet előfordul, hogy a villamos szerelésre is szükség van.

Előny:

  • Lakatos,
  • Hegesztő,
  • Gépszerelő,
  • Villanyszerelő szakmai előélet

Elvárásaink:

  • B kategóriájú vezetői engedély
  • Saját gépjármű
  • felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Munkavégzési hely:

Telephely: 2220 Vecsés, Széchenyi utca 60. F/3. épület, de a munkavégzés az ország egész területére kiterjed

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal, melyben fel van tüntetve a fizetési igény.

Helyek Pest
Budapest
Vecsés
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Lakatos
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű