www.cvonline.hu

Szerelő

  • Company_icon Caterpillar Magyarország Zrt.
  • Location_icon Gödöllő, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár
Szerelő munkakörbe

keresünk munkatársat

Feladatkör:

  • A vállalat termékeinek a technológiai előírás szerinti szerelése megfelelő minőségben.

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Kétműszakos munkrend vállalalása (6:00-14:00 és 14:00-22:00)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Biztonságos munkafeltételek

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen, önéletrajz megküldésével.

Helyek Gödöllő
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű