www.cvonline.hu

Szerelő

  • Company_icon FÖRDERBAND-GT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, Vecsés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Vecsési központú vállalkozás, szállítószalagok szereléséhez keres kollégákat.

A munkavégzés helyszíne változó. Célirányos szakmai végzettség, vagy gyakorlat nem előírás, a betanítást elvégezzük.

Előny ha a jelentkező a következő szakmák valamelyikével rendelkezik!

  • Lakatos.
  • Hegesztő.
  • Gépszerelő.
  • Villanyszerelő.

Feladatok:

Változó az egész országra kiterjedő különböző munkaterületeken a szállítószalagok és egyéb kiegészítőik javítása, szerelése, karbantartása. A szerelési feladatok szintén változatosak, magába foglalják a hevederekhez fűződő gumis munkákat, és a berendezések egyéb javításait. Gyakran végzünk lakatos és gépészeti szereléseket, emellet előfordul, hogy a villamos szerelésre is szükség van.

Elvárásaink:

  • Lehetőleg a felsorolt szakmákhoz kapcsolódó szerelői tapasztalat.
  • Jogosítvány "B" kategória és saját autó.
  • Hajlandóság az új dolgok elsajátítására.
  • Változó munkaterületen az érvényesülés elsődleges feltétele a jó kommunikációs készség.
  • Pozitív életszemlélet.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akiknek nem jelent problémát a változó munkaterületen végzett munka. Az ezzel járó szinte napi utazás. Hajlandók és képesek elfogadni a megrendelők változó igényeit.

Jelentkezés: Elsődlegesen írásban a lent megadott e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Vecsés
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Lakatos
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű