www.cvonline.hu

Szerelő

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál, a Linamar Hungary Zrt.-nél

SZERELŐ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Mezőgazdasági gépek gyártásában való részvétel
  • Műszaki berendezések rendeltetésszerű használata
  • Munkaterület tisztántartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Megbízható precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Bónusz rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 212 0031 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014